Wesela / Komunie

Wesela

Jeżeli masz już wybraną sukienkę , garnitur i ustaloną datę ślubu, całą resztę możesz bez wahania powierzyć nam. Zlecając pracę różnym podwykonawcom marnujesz swój czas na nadzorowanie ich prac i współprace między sobą. Wybierając nas- omawiamy wszystko na spotkaniu a Ty masz gwarancję, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik w terminie. Zaplecze jakim dysponujemy pozwala nam na przygotowanie oferty tylko dla Ciebie – wg potrzeb, gustów i finansów. Gastron-Net catering Poznań

CO OFERUJEMY

Miejsce

W zależności od liczby gości i rodzaju wesela, jesteśmy w stanie zaproponować odpowiednią salę do zrealizowania przyjęcia( od 20- 400 gości).

Zaplecze

Oferujemy najwyższej jakości potrawy, pamiętając o stresie jaki sami przeżywaliśmy w tym ważnym dniu. Wybierając nas masz gwarancję spokoju i zadowolenia. Profesjonalny catering w Poznaniu!

Anturaż

Dodatkowo możesz nam powierzyć:
– wystrój sali
– oprawa muzyczna
– scenariusz weselny
– fotograf

Komunie

Organizujemy komunie zarówno w domach jak i wynajętych salach, wystarczy nam udostępnienie powierzchni a całą resztę zorganizujemy sami, począwszy od stołów, krzeseł, wystroju, skończywszy na menu i jego podaniu. Zlecając nam organizację przyjęcia w Twoim domu, możesz poczuć się w nim jak w restauracji.